SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
P08

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
08
21:30
fre
21:30    
Åkeshovshallen 2
 
KFUM Örebro - AIK Basket  -      
09
09:25
lör
09:25    
Konradsbergshallen
 
AIK Basket - Viby Basket  -      
09
12:10
lör
12:10    
Konradsbergshallen
 
AIK Basket - Alvik Basket Gul  -      
09
20:25
lör
20:25    
Thorildshallen
 
AIK Basket - Central Basket  -      
10
08:30
sön
08:30    
Smedshagshallen
 
KFUM Örebro - AIK Basket  -      
 
16
12:30
lör
12:30    
Vällingbyhallen S
 
Blackeberg Röd - AIK Basket Svart  -      
16
17:15
lör
17:15    
Vasalundshallen
 
Östersund - AIK Basket Gul  -      
17
13:45
sön
13:45    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket - AIK Basket Gul  -      
17
15:45
sön
15:45    
Brännkyrkahallen S
 
Norrköping Basket - AIK Basket Svart  -      
 
24
17:30
sön
17:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - VGB  -      
 
30
15:30
lör
15:30    
Hagsätrahallen
 
Fryshuset Basket Röd - AIK Basket Gul  -      
OKTOBER 2023
 
01
17:15
sön
17:15    
Fyrisskolan
 
Uppsala Basket - AIK Basket Svart  -      
 
08
12:15
sön
12:15    
Täljehallen, Södertälje
 
Sjuhärads Basketbollförening - AIK Basketförening  -      
08
16:00
sön
16:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Viby Basket Röd   -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Alvik Basket 2  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
Viksängshallen
 
AIK Basket - Västerås basket  -      
21
18:30
lör
18:30    
Viksängshallen
 
Nässjö - AIK Basket  -      
22
14:00
sön
14:00    
Viksängshallen
 
AIK Basket - Alvik Basket  -      
 
27
18:45
fre
18:45    
Gärdeshallen
 
AIK - Viby  -      
28
10:45
lör
10:45    
Gärdeshallen
 
AIK - Hammarby Sköndal  -      
28
13:30
lör
13:30    
Gärdeshallen
 
Skuru Svart - AIK   -      
29
11:00
sön
11:00    
Thorildshallen
 
AIK Basket - Spånga  -      
29
19:45
sön
19:45    
Konradsbergshallen
 
Hammarby Basket Sköndal - AIK Basket  -      
NOVEMBER 2023
 
03
17:40
fre
17:40    
Tälje A
 
Virum/NSBU Black - AIK Basket  -      
04
10:55
lör
10:55    
Täljegymnasiet
 
AIK Basket - Skuru Basket Vit  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - KFUM Örebro Basket  -      
12
14:30
sön
14:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Fryshuset Basket Svart  -      
 
19
10:30
sön
10:30    
Gärdeshallen
 
Central Basket Vinröd - AIK Basket Svart  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Bro Sporthall
 
Stockholm Nordväst - AIK Basket Svart  -      
DECEMBER 2023
 
02
11:00
lör
11:00    
Kuxahallen, Ockelbo
 
Kungsholmen Basket - AIK Basket  -      
02
20:30
lör
20:30    
Kuxahallen, Ockelbo
 
AIK Basket - Södertälje Basket  -      
03
12:00
sön
12:00    
Kuxahallen, Ockelbo
 
Ockelbo - AIK Basket  -      
 
09
12:15
lör
12:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Viby Basket Vit  -      
10
12:00
sön
12:00    
Tallbackaskolan
 
AIK Basket Gul - Östersund Basket   -      
10
14:30
sön
14:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Alvik Basket  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Danderyd Basket  -      
17
12:00
sön
12:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Sigtuna Basket  -      
JANUARI 2024
 
06
12:00
lör
12:00    
Raoul Wallenbergsskolan Bagartorp
 
JKS Basket Bredäng - AIK Basket  -      
06
13:30
lör
13:30    
Raoul Wallenbergsskolan Bagartorp
 
AIK Basket 08 - AIK Basket 09  -      
06
16:30
lör
16:30    
Raoul Wallenbergsskolan Bagartorp
 
Hammarby IF BF City - AIK Basket  -      
06
18:30
lör
18:30    
Raoul Wallenbergsskolan Bagartorp
 
AIK Basket - Basket Åland   -      
 
13
13:45
lör
13:45    
Edsbersghallen
 
Viby Basket - AIK Basket Gul  -      
14
10:30
sön
10:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Lidingö Basket Vinröd  -      
 
20
15:30
lör
15:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Fryshuset Basket Röd  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:30
lör
13:30    
Steningehöjdens sph
 
Sigtuna Basket - AIK Basket Gul  -      
 
09
19:15
fre
19:15    
Brännkyrkahallen
 
Alvik Basket 2 - AIK Basket Gul  -      
10
12:00
lör
12:00    
Brännkyrkahallen L
 
Västerås Basket - AIK Basket Svart  -      
11
12:30
sön
12:30    
Raoul Wallenbergsskolan Bagartorp
 
AIK Basket Svart - Skuru Basket  -      
11
15:30
sön
15:30    
Tenstahallen
 
VGB - AIK Basket Gul  -      
 
17
14:45
lör
14:45    
Stuvstahallen
 
KFUM Huddinge Basket - AIK Basket Gul  -      
18
12:15
sön
12:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - KFUM Huddinge Basket  -      
18
17:15
sön
17:15    
Enskedehallen L
 
Hammarby Basket - AIK Basket Svart  -      
MARS 2024
 
10
11:30
sön
11:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Täby Basket  -      
10
12:15
sön
12:15    
Tallbackaskolan
 
AIK Basket Gul - Hammarby Basket Vit  -      
 
17
16:30
sön
16:30    
Åkersberga sporthall
 
Åkersberga - AIK Basket Gul  -      
 
24
12:15
sön
12:15    
Rosenborgsskolan
 
Södertälje Basket - AIK Basket Svart  -      
24
12:30
sön
12:30    
Bagartorpsskolan
 
AIK Basket Gul - Spånga Basket blå  -      
APRIL 2024
 
14
12:00
sön
12:00    
Tenstahallen
 
AIK Basket Gul - Täby Basket Röd  -      
14
13:30
sön
13:30    
Spångahallen
 
AIK Svart - Lidingö Basket Vinröd  -      
 
20
13:45
lör
13:45    
Kämpetorpshallen
 
AIK Gul - Viby Basket svart  -      
 
23
18:00
tis
18:00    
Bagartorpshallen
 
Blackeberg - AIK Svart  -      
 
Våra partners