SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P12
Hem
Senior
Damlaget
Herrlaget
Damer utveckling
Herrar Utveckling
Herrar Vets
Barn & ungdom pojkar
HU19
P08
P09
P10 Gul
P10 Svart
P11
P12
P13 Svart
P13 Gul
P14
P15
P16
Barn & ungdom flickor
DU17/19
F08
F09 Gul
F09 Svart
F10
F11
F12
F13
F14
F15
F16
Mini-gnagarna
Parasport Basket
Stars
Rullstol Junior
Rullstol A
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Damlaget
Herrlaget
Damer utveckling
Herrar Utveckling
Herrar Vets
Barn & ungdom pojkar
HU19
P08
P09
P10 Gul
P10 Svart
P11
P12
P13 Svart
P13 Gul
P14
P15
P16
Barn & ungdom flickor
DU17/19
F08
F09 Gul
F09 Svart
F10
F11
F12
F13
F14
F15
F16
Mini-gnagarna
Parasport Basket
Stars
Rullstol Junior
Rullstol A
HEM
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
HEM
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
SEPTEMBER 2023
16
10:00
lör
10:00
Vasalundshallen
AIK Basketförening
- Viby Basket
-
30
10:45
lör
10:45
Källängens skolas idrottshall
Lidingö + Fryshuset -
AIK Basket
-
OKTOBER 2023
01
10:30
sön
10:30
Vasalundshallen
AIK Basket P12
- AIK Basket P13
-
08
16:10
sön
16:10
Storra Mossen 2, Mosskroken 11
Alvik Abrahamsberg + Blacke Norra Ängy Vit -
AIK Basket
-
NOVEMBER 2023
03
17:40
fre
17:40
Mariekällshallen, Södertälje
Lidingö Basket geoparder röd -
AIK Basket vit
-
03
20:10
fre
20:10
Mariekällshallen, Södertälje
Viby Basket -
AIK Basket svart
-
04
08:15
lör
08:15
Igelstaskolan, Södertälje
Norrköping Dolphins -
AIK Basket svart
-
04
08:50
lör
08:50
Blombackaskolan, Södertälje
Norrköping Dolphins -
AIK Basket vit
-
04
13:20
lör
13:20
Hovsjöskolan, Södertälje
KFUM Hjorthagen Bucks -
AIK Basket svart
-
04
14:20
lör
14:20
Mariekällshallen, Södertälje
Hammarby Gubbängen -
AIK Basket
-
11
13:50
lör
13:50
Sörahallen, Åkersberga
Viby Röd -
AIK Basket Gul
-
11
14:50
lör
14:50
Sörahallen, Åkersberga
Vallentuna Basket -
AIK Basket Gul
-
25
14:50
lör
14:50
Hersby Sporthall, Lidingö
Blacke Kälvesta + Bollstanäs -
AIK Basket Gul
-
25
14:50
lör
14:50
Hersby Sporthall, Lidingö
Bollstanäs + Blacke Kälvesta -
AIK Basket Svart
-
DECEMBER 2023
09
13:10
lör
13:10
Bro Sporthall, Bro
Täby Basket Röd + Duvbo Basket -
AIK Basket Gul
-
JANUARI 2024
04
12:00
tor
12:00
Vasalundshallen
Fryshuset -
AIK Basket Svart
-
05
11:00
fre
11:00
Vasalundshallen
AIK Basket Vit
- Fryshuset
-
05
13:00
fre
13:00
Vasalundshallen
AIK Basket Vit
- AIK Basket Svart
-
06
11:00
lör
11:00
Vasalundshallen
AIK Basket Svart
- Fryshuset
-
06
13:00
lör
13:00
Vasalundshallen
Fryshuset -
AIK Basket Vit
-
07
11:00
sön
11:00
Vasalundshallen
AIK Basket Svart
- AIK Basket Vit
-
21
08:30
sön
08:30
Vasalundshallen
AIK Basket Svart
- Danderyd + Alvik Ålsten Vit
-
21
09:20
sön
09:20
Riddervikshallen
Alvik Abrahamsberg och Lidingö Lejon -
AIK Basket Gul
-
FEBRUARI 2024
04
13:10
sön
13:10
BAS Barkaby, Bällstaågatan 18, Järfälla (Barkabystaden)
Alvik Abrahamsberg beta + Järfälla Blå -
AIK Basket Svart
-
04
17:20
sön
17:20
Järfälla gymnasium, Mälarvägen 2 (Jakobsberg)
Blacke Kälvesta + Alvik Ålsten Vit -
AIK Basket Gul
-
17
10:40
lör
10:40
Åkeshovhallen Bergslagsvägen 60, Bromma
AIK Basketförening
- Blacke södra Ängby och Sigtuna Basketbollklubb
-
18
14:20
sön
14:20
Husbyhallen, Edvard Griegsgången 15
AIK Basketförening
- Alvik Abrahamsberg Beta och Järfälla Svart
-
MARS 2024
16
14:00
lör
14:00
Brandbergshallen (Brandbergen centrum, Haninge)
Blacke Södra Ängby + Alvik Olovslund -
AIK Basket Gul
-
17
16:10
sön
16:10
Kallhälls Sporthall (Kallhäll, Järfälla)
Blacke Kälvesta + Alvik Ålsten -
AIK Svart
-
APRIL 2024
26
08:00
fre
08:00
Eskilstuna
AIK Basketförening
-
-
26
08:00
fre
08:00
Eskilstuna
-
AIK Basketförening
-
26
08:00
fre
08:00
Eskilstuna
-
AIK Basketförening
-
Våra partners