SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
DECEMBER 2021
 
05
10:30
sön
10:30    
Tallbackaskolan
 
AIK Basket Gul - Spånga Basket Blå  -      
 
12
09:00
sön
09:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Alvik Basket Ålsten  -      
 
18
13:45
lör
13:45    
Konradsbergshallen
 
Kungsholmen Kristineberg - AIK Basket Gul  -      
JANUARI 2022
 
15
09:00
lör
09:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Spånga Basket Vit  -      
15
10:30
lör
10:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Duvbo Basket Vit  -      
16
10:45
sön
10:45    
Gärdeshallen
 
Central Basket - AIK Basket Svart  -      
 
22
09:30
lör
09:30    
Rosenborgsskolan
 
Södertälje BBK - AIK Basket Svart  -      
 
30
11:00
sön
11:00    
Tallbackaskolan
 
AIK Basket Svart - Södertälje BBK  -      
30
16:15
sön
16:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Alvik Basket Grön  -      
FEBRUARI 2022
 
05
15:45
lör
15:45    
Enskedehallen Lilla
 
Fryshuset Basket - AIK Basket Svart  -      
06
12:00
sön
12:00    
Riddersviks Sporthall
 
Blackeberg Vit - AIK Basket Gul  -      
 
13
10:15
sön
10:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Central Basket Gul  -      
13
11:45
sön
11:45    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Tureberg Basket Blå  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Edsbergshallen
 
Viby Basket - AIK Basket Svart  -      
20
18:30
sön
18:30    
Fribergahallen
 
Djursholm Indians - AIK Basket Gul  -      
MARS 2022
 
13
12:00
sön
12:00    
Vällingbyhallen Lilla
 
Lions Cup: Blackeberg Grå - AIK Basket  -      
 
19
17:15
lör
17:15    
Thorildshallen
 
Lions Cup: Fryshuset Basket - AIK Basket  -      
20
12:45
sön
12:45    
Töjnan Sporthall
 
Slutspel: Viby Basket - AIK Basket  -      
 
26
09:00
lör
09:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket - Lions Cup : Duvbo Vit  -      
27
09:00
sön
09:00    
Vasalundshallen
 
Slutspel: AIK Basket - Slutspel: Skuru Basket  -      
APRIL 2022
 
03
14:00
sön
14:00    
Stora Mossen 2
 
Slutspel: Blackeberg Röd - AIK Basket  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket P09 - AIK Basket  -      
 
24
11:30
sön
11:30    
Vasalundshallen
 
Bollstanäs Basket - AIK Basket  -      
MAJ 2022
 
08
11:15
sön
11:15    
Åkeshovshallen
 
AIK Basket - Stockholmsfinal:: Tureberg Basket  -      
SEPTEMBER 2022
 
17
12:00
lör
12:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Norrköpings Basketförening  -      
17
15:15
lör
15:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Skuru Grön  -      
 
21
19:45
ons
19:45    
Bagartorpsskolan
 
AIK Basket Gul - Spånga Basket Blå  -      
24
13:30
lör
13:30    
Gärdeshallen
 
Central Vinröd - AIK Basket Svart  -      
25
12:00
sön
12:00    
Upplands Bilforum USIF Arena
 
Uppsala Basket - AIK Basket Gul  -      
OKTOBER 2022
 
02
12:00
sön
12:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Spånga Basket Vit  -      
 
06
19:30
tor
19:30    
Nacka Sporthall
 
Skuru Vit - AIK Basket Gul  -      
08
11:00
lör
11:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Alvik Grön  -      
08
18:00
lör
18:00    
Vasalundshallen
 
Visby Basketbollklubb - AIK Basket Gul  -      
09
10:30
sön
10:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Blackeberg Vit  -      
 
15
12:15
lör
12:15    
Åkersberga Sporthall
 
Åkersberga Gul - AIK Basket Gul  -      
16
11:00
sön
11:00    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Bollstanäs Grön  -      
 
21
18:15
fre
18:15    
Täljehallen
 
SBBK - AIK Basket  -      
22
18:30
lör
18:30    
Rosenborg
 
AIK Basket - Östersund  -      
23
14:00
sön
14:00    
Täljehallen
 
AIK Basket - Duvbo IK  -      
 
28
18:45
fre
18:45    
St Erikshallen
 
Täby Basket - AIK Basketförening  -      
29
12:15
lör
12:15    
St Erikshallen
 
Viby - AIK Basketförening  -      
29
17:30
lör
17:30    
St Erikshallen
 
Kungsholmen Basket - AIK Basket  -      
NOVEMBER 2022
 
04
15:30
fre
15:30    
Västergård A
 
AIK Basket - KFUM Järfälla  -      
05
10:05
lör
10:05    
Västergård A
 
Viby Basket - AIK Basket  -      
05
14:45
lör
14:45    
Östertälje
 
KFUM Central - AIK Basket  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Töjnan Sporthall
 
Tureberg Basket - AIK Basket Svart  -      
12
12:00
lör
12:00    
Vasalundshallen
 
Norrköpings Basketförening - AIK Basketförening  -      
13
15:30
sön
15:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Blackeberg Röd  -      
 
14
18:30
mån
18:30    
Löthallen
 
AIK Basket Gul - Duvbo Röd  -      
19
10:30
lör
10:30    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Tureberg Basket  -      
20
18:15
sön
18:15    
Spångahallen
 
Spånga Basket Vit - AIK Basket Svart  -      
 
26
11:00
lör
11:00    
Löthallen
 
Duvbo - AIK Basket Svart  -      
27
10:30
sön
10:30    
Rosenborg
 
SBBK Grön - AIK Basket  -      
27
13:45
sön
13:45    
Riddersvik Sporthall
 
Blackeberg Röd - AIK Basket Svart  -      
DECEMBER 2022
 
11
09:45
sön
09:45    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Svart - Central Vinröd  -      
11
13:15
sön
13:15    
Vasalundshallen
 
AIK Basket Gul - Visby Basketbollklubb  -      
 
12
18:15
mån
18:15    
Löthallen
 
Duvbo Röd - AIK Basket Gul  -      
17
12:00
lör
12:00    
Thorildshallen
 
Alvik Grön - AIK Basket Svart  -      
 
Våra partners