SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Våra lag/tränare
Damlaget
Malin Edlund, Assisterande tränare
Mats Moberg, Assisterande tränare
Nikola Stanojevic, Fysio
Ridwan Chowdhury, Huvudtränare
 
Lucia Moberg, Lagledare
Viktor Bengtsson, Sportchef Dam
Herrlaget
Anthony Skaff, Assisterande tränare
Markus Eklund Brkic, Assisterande tränare
Nikola Stanojevic, Fysio
Fred Drains, Huvudtränare
 
0702-90 50 04
Lucia Moberg, Lagledare
Jacob Ljungqvist, Sportchef Herr
 
Damer utveckling
Mark Celedon, Assisterande tränare
Stamatina Bergström, Assisterande tränare
Valter Lumpus, Assisterande tränare
Markus Eklund Brkic, Huvudtränare
Anders Nyberg, Lagledare
Kia Dorougidenis, Lagledare
Masoud Rostami, Lagledare
Herrar Utveckling
Jonas Rusom, Huvudtränare
Mark Celedon, Huvudtränare
Tyra Carlsten Handberg, Huvudtränare
Jacob Ljungqvist, Sportchef Herr
 
Herrar Vets
Markus Blid, Huvudtränare
Ken Riggio, Lagledare
HU19
Jerome Samuel, Huvudtränare
P08
Magnus Thorson, Assisterande tränare
 
0703-44 24 73
Elias Nilsson, Huvudtränare
Fredrich Johansson, Lagledare
Sofia Kavakliotis, Lagledare
P09
Anna Kalpakas, Assisterande tränare
 
0703-76 43 93
Jerome Samuel, Assisterande tränare
Johanna Ceder Brolin, Assisterande tränare
 
Kyle Nuñez, Assisterande tränare
Isak Jonsson, Huvudtränare
Danijela Aleksic, Lagledare
Gunn-Eli Wika, Lagledare
Micael Jacobsson, Lagledare
P10 Gul
David Kidane, Huvudtränare
Stefan Glodic, Huvudtränare
Anna Lillienwall, Lagledare
Maria Gotemark , Lagledare
P10 Svart
Jimmie Myrthil, Huvudtränare
 
0707-33 82 44
Peter Falk, Huvudtränare
Helena Eriksson, Lagledare
Linda Åhman Siljemark, Lagledare
P11
Jonas Monfelt, Huvudtränare
 
0769-47 00 49
Maria Jacobsson, Huvudtränare
Vladimir Drobac, Huvudtränare
Anna Larsson, Lagledare
Linn Andersson, Lagledare
P12
Elliot Lidberg, Assisterande tränare
Stefan Andersson, Assisterande tränare
Vince Preston, Assisterande tränare
Christopher Broms, Huvudtränare
Johanna Brunstorp, Lagledare
Terez Sall, Lagledare
 
0739-80 58 71
P13 Svart
Niklas Bergstedt, Assisterande tränare
Salomon Titus, Huvudtränare
Shaun Brown, Huvudtränare
Benny Beitner, Lagledare
Berhan Kahsai, Lagledare
Helena Terzakis Lindstedt, Lagledare
P13 Gul
Lars Sandström, Huvudtränare
Rodney Blizzard, Lagledare
P14
Aiman Jihar, Assisterande tränare
Gabriel Nahlin, Assisterande tränare
Salomon Titus, Assisterande tränare
Mårten Nahlin, Huvudtränare
Rickard Aminoff, Lagledare
P15
Marko Rasic, Huvudtränare
Peter Hultgren, Huvudtränare
Erik Bergquist , Lagledare
P16
Marie Malmqvist, Huvudtränare
Peter Falk, Huvudtränare
Annika Hedström, Lagledare
F08
Ebba Stenman, Assisterande tränare
Johan Holmgren, Huvudtränare
Per Widolf, Lagledare
 
Robert Nilsson, Lagledare
Stamatina Bergström, Lagledare
Valerie Edenholm, Lagledare
F09 Gul
Jennifer Moreno Cruz, Assisterande tränare
Olle Welander, Assisterande tränare
Jonny Abboud, Huvudtränare
Annika Nestorsson, Lagledare
Fritiof Barat, Lagledare
Mikael Prece, Lagledare
Vasso Vasiliou, Lagledare
F09 Svart
Fritiof Barat, Assisterande tränare
 
Jonny Abboud, Assisterande tränare
Reino Toomson, Huvudtränare
Elisabet Jakobsson, Lagledare
Jonas Hellström, Lagledare
Kia Dorougidenis, Lagledare
Magnus Lansman, Lagledare
F10
Magda Adhanom, Huvudtränare
Negin Eskender, Huvudtränare
 
0709-24 49 40
Annika Domeij, Lagledare
Arash Pour Manouchehri, Lagledare
Elsa Georgiadou, Lagledare
Jasmine Cabrera, Lagledare
Jovica Djordjevic, Lagledare
F11
Charbel Reaide, Assisterande tränare
Jojje Kostallas, Assisterande tränare
Jonny Abboud, Assisterande tränare
Lucia Moberg, Huvudtränare
 
0707-17 24 15
Olle Welander, Huvudtränare
F12
Joakim Boström, Fysio
Jennifer Moreno Cruz, Huvudtränare
Veronica Moreno Cruz, Lagledare
F13
Biyan Toprak, Assisterande tränare
Molly Axell, Huvudtränare
F14
Brhan Adem, Huvudtränare
Yasin Merzoug, Huvudtränare
Anna Reiz, Lagledare
F15
Salem Wrede, Huvudtränare
Terez Sall, Huvudtränare
Kajsa Vahlberg, Lagledare
Ulrika Horn af Rantzien, Lagledare
F16
Eleanor Baiga, Assisterande tränare
Ella Stanojkovic, Assisterande tränare
Maja Tolios, Huvudtränare
Maria Lee, Huvudtränare
Erica Clevenvik, Lagledare
Mini-gnagarna
Molly Axell, Assisterande tränare
Sara Tahiri, Assisterande tränare
Helena Toomson, Huvudtränare
 
0722-25 68 66
Lucia Moberg, Huvudtränare
 
0707-17 24 15
Stars
Alf Jarmeus, Assisterande tränare
Christian Clemens, Assisterande tränare
Helen Clemens, Assisterande tränare
Florent Obesse, Huvudtränare
Christina Bokouka, Lagledare
Rullstol Junior
Johanna Ceder Brolin, Assisterande tränare
 
Anna Kalpakas, Huvudtränare
 
0703-76 43 93

 
Våra partners